Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Marcin Florczyk p.o dyrektora SPZOZ w Mogilnie

Zdjęcie aktualności Marcin Florczyk p.o dyrektora SPZOZ w Mogilnie Marcin Florczyk z przedstawicielami Starostwa Powiatowego po wręczeniu nominacji | Powiat Mogilno

Zarząd Powiatu Mogileńskiego po odbytej Radzie Społecznej SPZOZ i po poparciu decyzji co do odwołania dotychczasowej dyrektorki SPZOZ w Mogilnie,  podjął decyzję o odwołaniu Ewy Bonk-Woźniakiewicz z funkcji dyrektorki szpitala. Aktualnie na pełniącego obowiązki dyrektora powołano dotychczasowego wicedyrektora, lekarza tej placówki  Marcina Florczyka. Na stanowisko dyrektora SPZOZ w Mogilnie niebawem rozpisany zostanie konkurs.

- powiedział starosta Tomasz Krzesińśki.

Starosta dodał, że trzeba postawić na diagnostykę, na dostęp do specjalistów i poprawę kondycji finansowej szpitala. Aktualnie Marcin Florczyk prowadzi rozmowy z pięcioma lekarzami, którzy chcą podjąć współpracę z SPZOZ w Mogilnie.

Tomasz Krzesiński nie neguje zasług Ewy Bonk-Woźniakiewicz dla lokalnej służby zdrowia, docenił ogromną inwestycję jaką była modernizacja i rozbudowa szpitala w Strzelnie,  dodał jednak, że  członkowie Zarządu Powiatu nie mogą dowiadywać się o ważnych dla placówki wydarzeniach, czy też podejmowanych działaniach z mediów.