Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Na Osiedlu Wschód odbyło się kolejne spotkanie władz Wągrowca z mieszkańcami miasta

Zdjęcie aktualności Na Osiedlu Wschód odbyło się kolejne spotkanie władz Wągrowca z mieszkańcami miasta fot. UM Wągrowiec

Zmiany w rozkładzie jazdy na terenie miasta oraz infrastruktura na Osiedlu Wschód zdominowały drugie już plenerowe rozmowy władz miasta z mieszkańcami w ramach cyklu spotkań pod hasłem „Porozmawiajmy o Wągrowcu”.

W piątkowe popołudnie miejski namiot stanął na Osiedlu Wschód, a burmistrzowie miasta Jarosław Berendt i Piotr Pałczyński wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Jakubem Zadrogą rozmawiali z przybyłymi mieszkańcami. Radni Włodzimierz Naumczyk i Robert Kotecki rozmawiali także o kwestii budowy boiska sportowego na Osiedlu Wschód.

Podczas spotkania rozdawano także „Koperty życia”, które z czasem mają trafić do wszystkich potrzebujących wągrowczan, ułatwiając pracę służbom medycznym i ratowniczym w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Kilku wągrowczan skorzystało także z okazji, by zapisać się do udziału w bezpłatnych kursach komputerowych, organizowanych przez Urząd Miejski w Wągrowcu w ramach programu „Ja w Internecie”.

(źródło: UM Wągrowiec)