Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Urszula, Margaret czy Grzegorz Hyży. To tylko niektóre gwiazdy, które wystąpią podczas imprez plenerowych w Wągrowcu.

Zdjęcie aktualności Urszula, Margaret czy Grzegorz Hyży. To tylko niektóre gwiazdy, które wystąpią podczas imprez plenerowych w Wągrowcu. fot. UM Wągrowiec

Urszula, Margaret czy Grzegorz Hyży. To tylko niektóre gwiazdy, które wystąpią podczas imprez plenerowych w Wągrowcu. Urząd Miejski ogłosił nazwy wykonawców we wtorek. Występy gwiazd rozpocznie Wągrowiecka Majówka.

1 maja na Rynku, z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej, odbędą się pokazy gotowania i degustacje potraw narodowych partnerów zagranicznych Wągrowca. Impreza pn. „Posmakuj Europy” wzbogacona będzie o występy artystyczne, gry i zabawy dla dzieci, a jej zwieńczeniem będzie koncert. Z kolei 3 maja muzyczną gwiazdą, o czym informowaliśmy we wtorek na antenie Waszego Radia FM będzie Grzegorz Hyży.

Podczas finału Dni Wągrowca również nie zabraknie gwiazd. Na scenie, która zostanie rozstawiona na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpią My3, Urszula oraz Margaret. W pierwszy weekend sierpnia podczas Zlotu Cabrio Poland wystąpi kabaret RAK. Według naszych nieoficjalnych informacji podczas tego wydarzenia również ma się odbyć koncert legendy polskiej sceny muzycznej Małgorzaty Ostrowskiej.

 

(Maciej Januchowski/ UM Wągrowiec)