Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W jednym z mieszkań w powiecie pilskim mundurowi z Kcyni i Nakła zatrzymali poszukiwanego 33–latka

Zdjęcie aktualności W jednym z mieszkań w powiecie pilskim mundurowi z Kcyni i Nakła zatrzymali poszukiwanego 33–latka fot. WRFM

W jednym z mieszkań w powiecie pilskim mundurowi z Kcyni i Nakła zatrzymali 33–latka, który od ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna miał do odbycia wyrok ponad 3 lat więzienia za prowadzenie auta na podwójnym gazie w okresie obowiązywania sądowego zakazu i łamanie tego zakazu.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że poszukiwany ukrywa się poza granicami kraju, a sprawdzenia jego miejsca zameldowania na terenie kcyńskiej gminy nie przynosiły spodziewanych efektów. Przełom w sprawie nastąpił w poniedziałek, po tym, jak dzielnicowy z komisariatu w Kcyni ustalił adres w powiecie pilskim, gdzie mężczyzna miał się ukrywać. 33-latek, wiedząc z pewnością, jaki jest powód wizyty mundurowych, nie otworzył im drzwi. Policjanci szybko poradzili sobie z tą sytuacją i do lokalu weszli po tym, jak namierzyli innego z domowników, który otworzył lokal. Personalia zastanego tam 33–latka sprawdzono w policyjnej bazie potwierdzając fakt prowadzonych za nim poszukiwań. Już po kilku godzinach od zatrzymania za mężczyzną zamknęła się więzienna brama. Zgodnie z decyzją sądu za kratami spędzi on ponad 3 lata.

(żródło: KPP Nakło nad Notecią)