Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Wspaniale grają drugoligowe siatkarski Sokoła Mogilno

Zdjęcie aktualności Wspaniale grają drugoligowe siatkarski Sokoła Mogilno fot. WRFM

Wspaniale grają drugoligowe siatkarski Sokoła Mogilno. Na inauguracje ligowego sezonu pokonały Truso Elbląg 3: 0 w setach do 12, 15 oraz 13 punktów. Kolejnym rywalem zawodniczek z Mogilna był SMS Police. Na wyjeździe Sokół ponownie zwyciężył 3: 0 (25: 12, 25: 16 oraz 25:23).

W sobotę we własnej hali mogileńskie siatkarki podejmowały AZS UMK Toruń. Okazały się dużo lepsze wygrywając można powiedzieć tradycyjnie bez straty seta. Wynik zatem 3: 0 w poszczególnych odsłonach do 18, 21 oraz 11 punktów. Tylko w dwóch pierwszych setach Sokół miał kłopot z zagrywką i przyjęciem. Później wynik do jedenastu oczek mówi za siebie.

Kolejne mecze rozegrały również drużyny walczące w wągrowieckiej lidze. Pierwsze piątkowe spotkanie zakończyło się łatwym zwycięstwem Sokoła Gąsawa nad Orłami Temidy Janowiec Wielkopolski. Rezultat 3: 0 (26:24, 25:21, 25:17). Maciej Chacia (Sokół) otrzymał wyróżnienie dla najlepszego zawodnika spotkania.

Bardzo zacięty mecz rozegrali Cieciur Team Rogoźno oraz Tygodnik Pałuki Żnin. Nieznacznie lepsi okazali Rogozińscy siatkarze wygrywając 3:2. Pierwszego przegrali 24: 26, a drugiego wygrali do szesnastu. Trzeci zakończył się ich porażką 23:25. Jednak dwa ostatnie zdominowali zwyciężyli 25: 15 oraz 15: 11 w tie breaku. Wyróżnienie przeznaczone dla najlepszego siatkarza trafiło do rąk Artura Zawiskiego (Cieciur).