Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

9-letni piłkarz z Wągrowca poprowadzi reprezentanta Polski podczas meczu Polska - Słowenia

Zdjęcie aktualności 9-letni piłkarz z Wągrowca poprowadzi reprezentanta Polski podczas meczu Polska - Słowenia fot. FB/ Calcio Wągrowiec

Dzisiaj wieczorem na Stadionie Narodowym w Warszawie 9-letni piłkarz z Wągrowca poprowadzi jednego z naszych reprezentantów.
Mecz Polska - Słowenia, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miał dodatkowy "smaczek". Zawodnik wągrowieckiego klubu AP Calcio Alan Piechnik - rocznik 2010 będzie uczestniczył w reprezentacyjnej eskorcie, wyprowadzając jednego z naszych zawodników.


Jakiś czas temu w jednej ze stacji radiowych był konkurs, a do wygrania bilety na mecz Polska - Słowenia. Tata Alana postanowił spróbować i wziął udział w konkursie poprzez wysłanie smsa. Chwilę później telefon zadzwonił i pan Tomasz był już w audycji radiowej na żywo. Po krótkiej opowieści przedstawił, że jedno z marzeń syna Alana jest wyprowadzenie piłkarza na murawę. Na samym początku otrzymał dwa bilety, a później dodatkową informację, że marzenie syna będzie spełnione!


Alan wraz z rodzicami mieszka w Wągrowcu, ma 9 lat, a od ponad trzech lat gra w Calcio Wągrowiec. 

(Krzysztof Czapul)