Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

"A wszystko zaczęło się od psa..." czyli spotkanie z Izabellą Frączyk w wągrowieckiej bibliotece

Zdjęcie aktualności fot. Alicja Tylkowska

Spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk, które odbyło się we wtorek, w Miejskiej Bibliotece Publicznej,  przyciągnęło wielu  czytelników, chętnych wysłuchania zaskakujących historii. Choć w  większości była to płeć piękna, to i panowie również dotarli.

Izabella Frączyk, to uznana pisarka, która pochodzi z Krakowa.  Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku, a jej dorobek, to 16 obyczajowych  pozycji z humorem w tle. Pierwszą powieścią były "Pokręcone losy  Klary". Swoje książki autorka dedykuje jednak nie tylko kobietom. To  raczej literatura dla każdego, ponieważ opowiada o normalnym życiu, o  relacjach między ludźmi, o pięknie przyrody i miejscach, które mają  zaskakujące historie. Obecni na spotkaniu mieli okazję zadać pytania, na które autorka  odpowiadała chętnie, kwieciście i z uśmiechem, ponieważ okazuje się  niepoprawną optymistką, której, jak sama zaznaczyła, spokojne życie  ułatwia pisanie.

Więcej o Izabelli Frączyk i jej książkach usłyszycie na naszej antenie w jednym z lutowych wydań audycji Weekend z dobrą książką.

(Alicja Tylkowska)