Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zdjęcie aktualności Bardzo dobrze spisuje się w siatkarskich drugoligowych rozgrywkach kobieca drużyna Sokoła Mogilno fot. WRFM

Bardzo dobrze spisuje się w siatkarskich drugoligowych rozgrywkach kobieca drużyna Sokoła Mogilno. Panie zajmują szóstą pozycję w tabeli. W 13 pojedynkach zgromadziły 18 punktów. Wygrały 25 setów, a przegrały o jednego więcej. Mogileńskie siatkarki tracą do drugiego zespołu Enea Energetyk Poznań zaledwie trzy punkty.

W grudniu ten zespół wygrał 3:0 z lokującym się na ósmym miejscu UKS ZSMS Poznań. W setach pozwolił rywalkom zdobyć odpowiednio 21, 21 oraz 22 punkty. W rozegranym tuz przed świętami pojedynku z Wieżycą Stężyca, czyli trzecim zespołem ligowego rankingu mogileńskie siatkarki były lepsze w tie breaku. Przegrywały już 0:2, ale w trzech kolejnych odsłonach ograły przeciwniczki do 22, 23 oraz 13 punktów w piątym secie.

KS Pałac Drugi Bydgoszcz jest wiceliderem. Pokonał Truso Elbląg 3:0, a ale z czwartą Gedanią Gdańsk przegrał 2:3.