Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

E-usługi pozwalają na szybki kontakt z urzędem skarbowym

Zdjęcie aktualności E-usługi pozwalają na szybki kontakt z urzędem skarbowym fot. WRFM

• KAS zapewnia stałą obsługę podatników pomimo czasowego ograniczenia dostępu do urzędów skarbowych. • Ograniczenie to potrwa do 10 kwietnia 2020 r.

• Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z nami. Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zachęca do korzystania z e-usług oraz kontaktu z poprzez e-PUAP i infolinie. Twój e-PIT i e-Deklaracje dostępne na podatki.gov.pl pozwalają na rozliczanie podatków bez wizyty w urzędzie skarbowym. Podatki można rozliczyć na 2 sposoby: • On-line poprzez Twój e-PIT, e-Deklaracje, e-PUAP

• W urzędzie – poprzez wrzucenie deklaracji, pism, innych dokumentów do wystawionych urn. W tym przypadku bez potwierdzenia wpływu do urzędu.

Kontakt telefoniczny do Urzędu Skarbowego w Wągrowcu 67 26 81 158.

Adres e-mail urzędu skarbowego: us.wagrowiec@mf.gov.pl

Informacje podatkowe oraz usługę Twój e-PIT można znaleźć na podatki.gov.pl W serwisie biznes.gov.pl znajdują się opisy elektronicznych usług świadczonych przez urzędy skarbowe, między innymi informacje o tym w jaki sposób, elektronicznie, można złożyć wniosek i uzyskać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach oraz należnościach celnych lub stwierdzające stan zaległości.

(US Wągrowiec)