Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Fenomenalnie dla zespołu z Rogowa zakończyła się runda zasadnicza rozgrywek pierwszej ligi hokeja na trawie

Zdjęcie aktualności Fenomenalnie dla zespołu z Rogowa zakończyła się runda zasadnicza rozgrywek pierwszej ligi hokeja na trawie fot. Pixabay

Fenomenalnie dla zespołu z Rogowa zakończyła się runda zasadnicza rozgrywek pierwszej ligi hokeja na trawie. Podopieczni Bogusława Kozłowskiego pokazali ogromny hart ducha i zimną krew. Zagrają o brązowy medal mistrzostw Polski, ponieważ zajęli czwarte miejsce w tabeli. Przeciwnikiem będzie Warta Poznań.


Zadecydowały o tym dwa ostatnie pojedynki. W pierwszym rywalem LKS Rogowo była AZS Politechnika Poznań, która także miała aspiracje do gry w czołowej czwórce. Poznaniacy przegrali 1:3, co już gwarantowało podopiecznym trenera Kozłowskiego grę w finale krajowych mistrzostw. Dwa gole zdobył Eryk Bembenek, a jednego Maksymilian Koperski.


W kolejnym pojedynku na drużynę z Rogowa czekał KS Pomorzanin Toruń, czyli zespół w rundzie wiosennej niepokonany. Zaczęło się źle i laskarze z Rogowa zeszli na przerwę przegrywając 2:3. W drugiej odsłonie rywale powiększyli przewagę. Wtedy nastąpiło przebudzenie. LKS Rogowo doprowadziło do remisu. Bramki zdobywali Artur Nojgebauer (2), Przemysław Bernard i Karol Przywara.
Karne zagrywki zwycięsko egzekwowali Wojciech Kasprzyk, Eryk Bembenek, Michał Lange, Maksymilian Koperski. Na słowa uznania zasłużył bramkarz z Rogowa Mateusz Królak.

(Cezary Kucharski)