Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Gala MMA Slugfest 18  odwołana przez koronawirusa. Wyznaczony zostanie nowy termin

Zdjęcie aktualności Gala MMA Slugfest 18  odwołana przez koronawirusa. Wyznaczony zostanie nowy termin fot. WRFM

W sobotę miała odbyć się w Wągrowcu Gala MMA Slugfest 18. Już teraz wiadomo, że do wydarzenia w tym terminie nie dojdzie. Wszystko przez zagrożenie koronawirusem.

- W związku z pojawieniem się nowych przypadków zachorowań na koronawirusa oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie imprez masowych, Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt, kierując się dobrem mieszkańców oraz chcąc ograniczyć możliwość wystąpienia zachorowań na terenie miasta Wągrowca, zwrócił się do Spółki Sport Produkcja sp. z o. o. o rozważenie przeniesienia terminu Gali MMA Slugfest 18  - podano w komunikacie na stronie wągrowieckiego magistratu.

Organizator Gali wyraził zgodę na przeniesienie imprezy. Wstępnie mówi się o przełomie maja i czerwca. Zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność. Osoby, którym nowy termin nie będzie odpowiadał, mogą oddać bilety. W takim przypadku zostaną im zwrócone pieniądze.

Z kolei organizatorzy akcji „Uszyj jasia” zmuszeni są odwołać czwartkowe podsumowanie. Podczas niego miały zostać zaprezentowane efekty tegorocznej edycji akcji. Organizatorzy jednak zapewniają, że do podsumowania dojdzie, jednak trzeba poczekać na odpowiednie warunki. Wydarzenie miało odbyć się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, a ta jak inne instytucje zostaje zamknięta na dwa tygodnie po rekomendacji burmistrza Wągrowca.

(Maciej Januchowski)