Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Gala Slugfest ponownie odbędzie się w Wągrowcu

Zdjęcie aktualności Gala Slugfest ponownie odbędzie się w Wągrowcu fot. nadesłane

Gala Slugfest ponownie odbędzie się w Wągrowcu. Tym razem odbędzie się wiosną. Organizatorzy zaplanowali wydarzenie na 24 maja, czyli miesiąc przed początkiem wakacji.

- To nie tylko fantastyczne miasto, spod którego pochodzi jeden z trójki organizatorów Slugfest, ale przede wszystkim miasto o dużych tradycjach związanych ze sportem. Tą tradycję chcemy podtrzymywać również my – mówi Vahagn Petrosyan. Jak przekonują organizatorzy w tym roku jeszcze ściślej współpracują z Urzędem Miejskim w Wągrowcu.

Poprzednią, październikową galę Slugfest 12 w Wągrowcu obejrzało komplet kibiców a biletów zabrakło na kilka dni przed imprezą. – Potencjał zawodników z Wągrowca i okolic jest ogromny – podkreśla Łukasz Bosacki. – Są tu nie tylko zawodnicy, którzy chcą konfrontować swoje umiejętności, ale również robią to w efektowny sposób, który kibice chcą oglądać i dopingować. Dzięki temu karta walk może być jednocześnie lokalna i znacznie wykraczająca poza lokalność poziomem sportowym.

- Wracamy do największej sali, w jakiej organizowaliśmy gale przez ostatnie cztery lata działalności Slugfest – mówi trzeci z organizatorów, Maciej Gajewski – ale to nie rozmiar obiektu a mocna rozpiska oraz doping kibiców tworzą atmosferę wydarzenia. Patronat medialny nad galą Slugfest 16 sprawuje Wasze Radio FM.

(Maciej Januchowski, materiały prasowe)