Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Już w najbliższy weekend będzie można zasmakować Szlaku Piastowskiego!

Zdjęcie aktualności Już w najbliższy weekend będzie można zasmakować Szlaku Piastowskiego!

Zapowiada się iście smakowite wydarzenie, w ramach Weekendu na Szlaku Piastowskim organizatorzy zapraszają na degustacje piastowskiej strawy. Na terenie Małego Skansenu Ostrów Lednicki w Dziekanowicach dostępne będą liczne stoiska promocyjne. Będzie można poczęstować się zupą i skosztować przekąsek. Mówi Bartosz Borowiak prezes zarządu Klaster Turystyczny "Szlak Piastowski w Wielkopolsce".

Piastowskie specjały dostępne będą także w wybranych restauracjach na trasie Szlaku. Podczas imprezy dostępne będą stoiska pozostałych punktów turystycznej trasy.

Będą też atrakcje dla dzieci i całych rodzin. Odbędą się warsztaty kulinarne, gotowanie na żywo, gry plenerowe, animacje oraz zwiedzanie z przewodnikiem. Zwieńczeniem tego dnia będzie koncert Zespołu Muzyki Dawnej Huskarl. Impreza pod hasłem "Zasmakuj Szlaku Piastowskiego" otwiera cykl wydarzeń organizowanych w kolejne weekendy w pozostałych miejscowościach.

Wydarzenie "Zasmakuj Szlaku Piastowskiego" rozpocznie się w sobotę 22 czerwca o godzinie 13:00 i będzie inauguracją VII edycji cyklu imprez „Weekend na Szlaku Piastowskim”. Projekt jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, patronat medialny sprawuje Wasze Radio.