Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie organizuje spotkania dla zainteresowanych ofertą Dziennego Domu Pomocy

Zdjęcie aktualności Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie organizuje spotkania dla zainteresowanych ofertą Dziennego Domu Pomocy fot. WRFM

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie już za chwilę otworzy Dzienny Dom Pomocy. W związku z tym w czerwcu organizowane są spotkania z osobami, które chciałby korzystać z jego oferty. O wszystkie informacje dotyczące m.in. warunków jakie trzeba spełnić będzie można osobiście dopytać pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie.

Mówiła Marzena Mierzwińska z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie.

Jak zaznacza pracowniczka OPS odbiorcami usług opiekuńczych mogą być osoby mieszkające na terenie miasta i gminy Szubin w wieku powyżej 60 roku życia, które ze względów na choroby lub niepełnosprawność wymagają systematycznej pomocy w codziennym funkcjonowaniu.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przewiduje, że w projekcie oferowane będą prawie dwuletnie usługi opiekuńcze. Działanie ma zostać dofinansowane z Funduszy Unijnych. Nie wiadomo jeszcze w jakiej kwocie, gdyż trwają ustalenia z Urzędem Marszałkowskim w Toruniu.