Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Mieszkańcy Wągrowca będą mogli ocenić nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej

Zdjęcie aktualności Mieszkańcy Wągrowca będą mogli ocenić nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej fot. UM Wągrowiec

Mieszkańcy Wągrowca będą mogli ocenić nowy rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się w środę w sali 301 Urzędu Miejskiego. Wcześniej na zlecenie Zakładu Komunikacji Miejskiej przeprowadzone zostały badania w formie ankiet. W ten sposób powstał dokument pod nazwą „Koncepcja optymalizacji eksploatacyjnej oferty przewozowej wągrowieckiej komunikacji miejskiej w świetle wyników marketingowych z wiosny 2019 r.”.

Jak informują władze Wągrowca „Dokument ten zawiera m.in. nowy rozkład jazdy, który zostanie teraz poddany końcowym konsultacjom społecznym. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat nowego rozkładu jazdy”.

W zaplanowanym na środę spotkaniu wezmą udział m.in. burmistrz Jarosław Berendt, prezes ZKM oraz przedstawiciel firmy, która prowadziła konsultacje. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17.00. Wągrowiecki magistrat publikuje na swojej stronie rozkład jazdy miejskich autobusów, który będzie podlegał dyskusji.

(Maciej Januchowski)