Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Na prowadzeniu w rozgrywkach kcyńskiej halowej ligi piłki nożnej znajduje się ZST TTE Kcynia

Zdjęcie aktualności Na prowadzeniu w rozgrywkach kcyńskiej halowej ligi piłki nożnej znajduje się ZST TTE Kcynia fot. WRFM

Na prowadzeniu w rozgrywkach kcyńskiej halowej ligi piłki nożnej znajduje się ZST TTE Kcynia. W dwunastu pojedynkach ten zespół wywalczył pięciopunktową przewagę nad wiceliderem. Nie zagrał w dziewiątej kolejce z powodu studniówki.


Drugą lokatę zajmuje Kaz Bud Pol, który ma na koncie o trzy wygrane mecze mniej. Nie doznał jednak żadnej porażki, a cztery razy zremisował. W konfrontacji z przedostatnimi w rankingu Zielonymi Zalesie okazał lepszy w stosunku 5: 3 chociaż rywale prowadzili już trzema trafieniami. Sąsiedzi Sipiory lokują się na ostatnim stopniu tymczasowego podium z minimalną stratą. W przedostatniej kolejce pokonali 8:1 najsłabszego w ligowej stawce Orła Kcynia.


Dwa oczka do czołowej trójki traci ZST BSZ Kcynia, czyli reprezentanci miejscowej branżówki. Oni również ze względu na studniówkę nie grali. Świetnie nadal radzi sobie MKS Niemczyn, który jest piąty. Pokonał 6:2 najgroźniejszego rywala, czyli Górki Zagajne. Do branżówki traci punkt. Ekipa z Górek w drugim meczu wygrała 5:0 z Zielonymi Zalesie wróciła tym samym na szóstą pozycję.

(Cezary Kucharski)