Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Na prowadzeniu w trzeciej lidze jest nadal KKS Kalisz

Zdjęcie aktualności Na prowadzeniu w trzeciej lidze jest nadal KKS Kalisz fot. WRFM

Na prowadzeniu w trzeciej lidze jest nadal KKS Kalisz. Przegrał ostatni pojedynek ze Świtem Skolwin 0:1. Drugie miejsce należy do Raduni Stężyca, która pokonałą Nielbę Wągrowiec 3:0. Nielbiści są na przedostatniej pozycji. Żółto-czarni z jednym zwycięstwem i trzema remisami na koncie zgromadzili sześć punktów, czyli tyle samo, co ostatni Bałtyk Gdynia. Zdobyli dziewięć goli tracąc 19.
Trzecią lokatę zajmuje Mieszko Gniezno z punktem straty do lidera. Zgromadził tyle samo oczek, co wicelider. Mieszko wygrał z Bałtykiem Gdynia po bramce Krzysztofa Bartoszaka.


Iskra Szydłowo zagrała o mecz mniej, ale prowadzi w tabeli grupy Wielkopolskiej piątej ligi. W wyjazdowym meczu z GLKS Wysoka strzeliła pięć bramek. Czarni Czerniejewo są na drugim miejscu. Przegrali 1:2 z czwartą Spartą Złotów. Bramkę zdobył Maciej Lisiecki.
Leśnik Margonin zagrał siedem spotkań. Ma 15 punktów i jest piąty. Przegrał jednak z Notecią Czarnków 0:1. Jeżeli wygra zaległy mecz może awansować do najlepszej trójki. Wełna Skoki jest tuż za Leśnikiem z punktem straty. Wygrała ze Spartą Oborniki 5:0. Gole strzelali: Błażej Gebler, Arkadiusz Dereżyński, Radosław Modlibowski, Błażej Rajewski i Nikos Kucostatis. Na jedenastym miejscu znajduje się Zamek Gołańcz. Zremisował z Pogonią Łobżenica 2:2, która strzeliła sobie dwa samobójcze gole.


Grająca w czwartej lidze grupie kujawsko-pomorskiej Pogoń Mogilno zajmuje 12 lokatę. Pokonała niżej notowaną Włocłavię Włocławek 2:1. Filip Śliwiński oraz Wiktor Mrówczyński zdobyli gole. Notecianka Pakość zajmuje 15 lokatę. Wygrała ze Spartą Brodnica 2:1 po bramkach Arkadiusza Makowieckiego oraz Kamila Kali.

(Cezary Kucharski)