Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Na stadionie miejskim rozegrano drugą kolejkę cyklu turniejów o mistrzostwo gminy Janowiec Wielkopolski w siatkówce plażowej

Zdjęcie aktualności Na stadionie miejskim rozegrano drugą kolejkę cyklu turniejów o mistrzostwo gminy Janowiec Wielkopolski w siatkówce plażowej fot. WRFM

Na stadionie miejskim rozegrano drugą kolejkę cyklu turniejów o mistrzostwo gminy Janowiec Wielkopolski w siatkówce plażowej. Kolejny sukces odniosła poznańska para Kamila Piątek i Mateusz Skrzypiński. W finale okazała się lepsza od Magdaleny Dzioba (Chodzież) grającej z Miłoszem Świerczyńskim (Nowy Dwór). Te pary walczyły w jednej grupie zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Trzecią lokatę zajęła para Paulina Gryczka i Eliasz Kusz (Bydgoszcz, Osiek). Wygrali swoją grupę.


Spośród gospodarzy najlepiej spisała się rodzinna para, a konkretnie tata z córką, czyli Wiktoria i Mariusz Górscy, którzy uplasowali się na niewdzięcznej czwartej pozycji. W grupie byli na drugiej.


W tej odsłonie mistrzostw zagrało szesnaście mikstów z: Bydgoszczy, Poznania, Żnina, Chodzieży, Osieka, Nowego Dworu, Łysinina i Janowca Wielkopolskiego.


W indywidualnej generalce kobiet na prowadzeniu jest Kamila Piątek (Poznań). Za nią Magdalena Dzioba (Chodzież) oraz Weronika Górska (Bydgoszcz). Natalia Walendowska z Janowca zajmuje czwartą pozycję. Nikola Żeglarska ze Żnina lokuje się na 18 miejscu.
Poznaniak Mateusz Skrzypiński lideruje w gronie mężczyzn. Wyprzedza Eliasza Kusza (Osiek). Bydgoszczanin Kacper Olszewski jest czwarty, a Piotr Walendowski z Janowca tuż za nim. Najlepszy ze żnińskich siatkarzy Tomasz Manuszewski zajmuje dziewiąte miejsce. Wągrowczanin Paweł Bejnarowicz jest czternasty.

(Cezary Kucharski)