Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Na strzelnicy wągrowieckiego Bractwa Strzeleckiego odbyło się strzelanie o tytuł króla zielonoświątkowego

Zdjęcie aktualności Na strzelnicy wągrowieckiego Bractwa Strzeleckiego odbyło się strzelanie o tytuł króla zielonoświątkowego fot. WRFM

Na strzelnicy wągrowieckiego Bractwa Strzeleckiego odbyło się strzelanie o tytuł króla zielonoświątkowego. Brat Bogdan Gajewski przejął łańcuch będący symbolem władzy na cały rok z 24 punktami w dorobku. Tyleż samo punktów, ale z tytułem pierwszego rycerza wrócił do domu Wojciech Zborowski. Drugim rycerzem jest Piotr Kalinowski.


Do tarczy zdetronizowanego króla Jana Wieczorka najcelniej trafial bracia Łukasz Nowak oraz Andrzej Kaniewski zdobywając po 26 punktów. Nowy król wystrzelał zaledwie jedno oczko mniej.


Tarczę ufundowała także Magdalena Brychczyńska eks pierwszy rycerz. Zabrał ją Łukasz Nowak. Andrzej Kaniewski oraz Marek Łankiewicz stanęli również na podium.


Tarcza ubiegłorocznego i aktualnego drugiego rycerza Wojciecha Zborowskiego stała się własnością brata Kaniewskiego. Piotr Kalinowski oraz Łukasz Nowak uzupełnili zwycieską trójkę.


Z wiatrówki najcelniej strzelał Jakub Łankiewicz, który zdobył 46 punktów i o sześć wyprzedził Mariana Renna. Brat Zborowski wystrzelał 39 punktów. Kura zestrzelił Piotr Hejnicki.

 

(Cezary Kucharski)