Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zdjęcie aktualności Nastolatka reprezentująca barwy Klubu Jeździeckiego Sokół Damasławek ponownie stanęła na podium rangi mistrzostw Polski Zdjęcie ilustracyjne | fot. WRFM

Nastolatka reprezentująca barwy Klubu Jeździeckiego Sokół Damasławek ponownie stanęła na podium rangi mistrzostw Polski w kategorii dzieci do 14 roku życia. W Jakubowicach podczas zawodów w skokach przez przeszkody wywalczyła brązowy medal. Tym razem pojechała dużym koniu Dassilio i był to jej debiut, ponieważ dotychczas jeździła na kucu Fanny. Trenerką nastolatki z Damasławka jest Agata Dahlke, a prezesem utytułowanego klubu Stanisław Marek Jóźwiakowski.

Czwarte miejsce zajęła Eliza Zawadzka, czyli zawodniczka z Fundacji Stajnia Ludwiczak Żnin. Olaf Rynowiecki z Ostrowa Wielkopolskiego był szósty. W decydującej rozgrywce wystartowało 10 par. Konie i jeźdźcy skakali przeszkody o wysokości 125 oraz 130 centymetrów.