Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

„Nie całujcie posłów partii rządzącej w ręce, a w najgorszych wypadkach gdzie indziej” - mówił do samorządowców w regionie prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego

Zdjęcie aktualności „Nie całujcie posłów partii rządzącej w ręce, a w najgorszych wypadkach gdzie indziej” - mówił do samorządowców w regionie prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego fot. Maciej Januchowski

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz gościł w ubiegłym tygodniu w Czarnkowie. Poza mieszkańcami powiatu czarnkowski-trzcianeckiego w spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele innych powiatów regionu m.in wągrowieckiego czy chodzieskiego. W swoim wystąpieniu lider Ludowców przedstawił propozycje PSL-u dla nauczycieli, przedsiębiorców i rolników. Jak zaznaczył trzeba się upomnieć o polską wieś, która "chce żyć normalnie, nie pod pręgierzem ciągłej rejestracji, zaświadczeń, certyfikatów". Wśród słów, które padły ze sceny były i te skierowane do samorządowców z regionu.

Podczas konferencji prasowej Władysław Kosiniak-Kamysz mówił o tym, że najlepszym rozwiązaniem dla opozycji na wygranie wyborów może być kilka list.

Jak przekonywał lider Ludowców „dwie – trzy listy to jest na pewno dużo lepiej, niż siedem list i lepiej niż wrzucenie wszystkich do jednego worka”.

(Maciej Januchowski)