Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Nielba Wągrowiec zakończyła rundę jesienną na 13 pozycji

Zdjęcie aktualności Nielba Wągrowiec zakończyła rundę jesienną na 13 pozycji fot. WRFM

Nielba Wągrowiec zakończyła rundę jesienną na 13 pozycji. Ma 16 punktów na koncie. Znajduje się poza strefą spadkową, ale dzielą ją od niej zaledwie dwa oczka. Podopieczni Radosława Kołackiego w miarę upływu czasu grają coraz lepiej. Pozycja żółto-czarnych nie do końca ich zadowala.


W związku z tym do Wągrowca wracają Michał Steinke oraz Tomasz Bzdęga. Są to piłkarze Mieszka Gniezno, którzy walnie przyczynili się w minionym sezonie do awansu. Byli niewątpliwie gwiazdami drużyny. Będąc na wypożyczeniu opuścili klub i wrócili do Gniezna. Teraz trener Kołacki oficjalnie potwierdził ich powrót. Na tym jednak nie koniec.


Nielba szuka napastnika i bramkarza, których statystyki zaświadczą o ich wysokich umiejętnościach. Szkoleniowiec zapewnia, że to nie są wzmocnienia się dla zasady. Nie podaje konkretnych nazwisk, ale obserwuje kandydatów. Na biurku leży także mnóstwo ofert od menedżerów.


Celem minimum na wiosnę jest oczywiście utrzymanie się w lidze. Pierwsze pojedynki rozegrają z rywalami, którzy są w ich zasięgu.
Rdzeń żółto-czarnych to Patryk Łagodziński, Rafał Leśniewski, Jacek Figaszewski, czy utalentowani Jakub Kubiński oraz Adrian Marchel. Do seniorskiej grupy powinni dołączyć juniorzy jak na przykład Wiktor Pawlak czy Mikołaj Ortyl.

(Cezary Kucharski)