Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zdjęcie aktualności Osiem złotych, siedem srebrnych oraz osiem brązowych medali zdobyli wągrowieccy lekkoatleci w Puszczykowie fot. WRFM

Osiem złotych, siedem srebrnych oraz osiem brązowych medali zdobyli wągrowieccy lekkoatleci w Puszczykowie. Po dwa złote trafiły na szyje Jagody Cieszyńskiej i Leny Kołackiej. Pozostałe wywalczyły Patrycja Futro, Martyna Pacholska, Kornelia Kubiak oraz Milena Kliszewska.

Srebrne dwukrotnie trafiły do rąk Nikoli Markiewicz i Magdaleny Długiej, a także Kornelii Kubiak, Oliwii Wichłacz, Oliwii Kotary.
Na trzecich miejscach ukończyli swoje konkurencje: dwa razy Zuzanna Zych, poza nią Marcelina Zeman, Julia Klar, Oliwia Kamińska, Maksymilian Idziaszek, Natalia Ewertowska, Oliwia Wichłacz.

Wągrowczanie stawali na podium w biegach na 60, 300 i 600 metrów, w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Zajmowali także czołowe lokaty poza strefą medalową.

Wągrowiec w lutym przystąpił do programu „Lekkoatletyka dla każdego”. W jego ramach sportowcy mają prawo bezpłatnie brać udział w treningach oraz jeździć na zawody. Lekkoatletami opiekuje się Dariusz Śmigielski.