Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Osoby, które nie wiedzą jak aktywować Polski Bon Turystyczny mogą liczyć na pomoc Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wągrowcu

Zdjęcie aktualności Osoby, które nie wiedzą jak aktywować Polski Bon Turystyczny mogą liczyć na pomoc Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wągrowcu fot. UM Wągrowiec

Jak juz informowaliśmy na naszej antenie nowelizacja ustawy o Polskim Bonie Turystycznym dała możliwość jego wykorzystania również na pokrycie kosztów udziału w półkoloniach. W tej sprawie, w Wągrowcu, przeprowadzono już rozmowy z różnymi branżami zwiazanymi z turystyką, a dotkniętymi przez skutki pandemii. Rozmowy przebiegły owocnie. Na tę chwilę powstała inicjatywa, która ma pomóc zainteresowanym właścicielom bonu w jego aktywowaniu, gdyż nie wszyscy radzą sobie z tym bez problemów.

Mówi Halina Ratajczak z Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki, Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia Urzędu Miejskiego w Wągrowcu.

Warto dodać, że pracownicy biblioteki udostępnią sprzęt komputerowy z internetem oraz drukarki, a także udzielą każdej informacji na temat aktywowania bonu turystycznego.

(Alicja Tylkowska)