Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Pierwsze miejsce w pilskiej klasie okręgowej zajmuje Noteć Czarnków

Zdjęcie aktualności Pierwsze miejsce w pilskiej klasie okręgowej zajmuje Noteć Czarnków fot. Pixabay

Pierwsze miejsce w pilskiej klasie okręgowej zajmuje Noteć Czarnków. Zgromadziła 58 punktów. Lider nie zwalnia tempa i w sobotę wygrał z trzynastym Kłosem Budzyń 3:1. Pierwszego gola zdobył Robert Maj. Później Kłos trafił do własnej bramki. Trzeciego strzelił Rafał Kubiak. Honorowe trafienie dla pokonanych zapisał na swoje konto Łukasz Garguliński. Do 87 minuty był remis 1:1.


Wapieńska Unia trenowana przez Andrzeja Szostaka jest czwarta. Na własnym boisku pokonała 4:3 oczko wyżej sklasyfikowanych Zjednoczonych Kaczory. Autorami bramek byli: Karol Seidel, Marcin Seidel, Kamil Barkowski oraz Łukasz Wiśniewski. Statystyki lokują obydwa zespoły na prawie identycznych warunkach. Strzeliły po 50 goli, a straconych Zjednoczeni mają o trzy więcej.
Doskonale radzi sobie Sokół Damasławek, który jest piąty i musi odrobić tylko punkt do zespołu z Wapna. Podopieczni Piotra Rybaka wygrali w Jędrzejewie z ostatnią w tabeli Wenus 2:1. Obydwie bramki zdobył Remigiusz Łuszczyński.
Sokół Szamocin jest siódmy. Przegrał w sobotę 4:1 z szóstą Fortuną Wieleń. Polonia Chodzież zajmuje 12 pozycję. Wygrała z dziesiątą Notecią Rosko3:0 i ma szanse awansować do pierwszej dziesiątki. Gole zdobyli Michał Piwiński oraz dwa Radosław Kępczyński. To trzecia z rzędu wygrana polonistów.


Pilski a-klasowy Sokół Mieścisko jest trzeci. Traci dwa oczka do wicelidera z Wyszyn. W sobotnie popołudnie pokonał 3:1 Iskrę Runowo po golach Michała Wituckiego, Adama Mateckiego oraz w doliczonym czasie Karola Dobrochowskiego.

(Cezary Kucharski)