Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Piłkarze z Margonina oraz miejscowości Wyszyny rozegrali mecz kontrolny

Zdjęcie aktualności Piłkarze z Margonina oraz miejscowości Wyszyny rozegrali mecz kontrolny fot. WRFM

Piłkarze z Margonina oraz miejscowości Wyszyny rozegrali mecz kontrolny. Pierwsze po zniesieniu pandemicznych obostrzeń spotkanie zakończyło się zwycięstwem Leśnika. Podopieczni Cezarego Krukowskiego wygrali na własnym stadionie 3:0.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła bezbramkowym remisem. W drugiej przez kwadrans także bramka nie padła. Inauguracyjne trafienie dla gospodarzy zapisał na swoje konto Kuba Łada. Po dziesięciu minutach Paweł Kurnik podwyższył na dwa do zera. Rezultat ustalił strzelec pierwszego gola. Doskonałej szansy na zdobycie honorowej bramki nie wykorzystał piłkarz z Wyszyny Oliwier Kin. Po jego strzale na osiem minut przed końcem meczu piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Leśnika. Szkoleniowcy Cezary Krukowski oraz Tomasz Jarzembowski (Iskra) ocenili sparing jako pożyteczny. Ten ostatni żałował iż na murawie nie było kilku jego zawodników.