Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Podejrzani o włamanie do sklepu ze sprzętem elektronicznym i AGD w Żninie trafili do aresztu

Zdjęcie aktualności Podejrzani o włamanie do sklepu ze sprzętem elektronicznym i AGD w Żninie trafili do aresztu fot. WRFM

Sąd aresztował trzech mężczyzn podejrzanych o włamanie do sklepu ze sprzętem elektronicznym i AGD w Żninie oraz usiłowanie włamania do sklepu takiej samej sieci w Chełmży. W połowie lutego policjanci ze Żnina zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z marketów ze sprzętem elektronicznym i AGD. Jak wynikało z oględzin przeprowadzonych na miejscu przestępstwa, nieznani sprawcy weszli do sklepu po wykuciu dziury w ścianie obiektu, a następnie z wnętrza zabrali m.in. sprzęt elektroniczny, telefony i nowoczesne depilatory. Straty wyniosły kilkaset tysięcy złotych.

Więcej w relacji Sylwii Wysockiej.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty działania wspólnie i dokonania włamania do sklepu na terenie Żnina oraz usiłowania włamania do sklepu w Chełmży. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na skierowanie do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanych. Sąd zdecydował, że wszyscy trzej pozostaną w areszcie przez najbliższe trzy miesiące.

(M.Januchowski, S. Wysocka)