Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Pomysły na prezent dla Babci i Dziadka

Zdjęcie aktualności Pomysły na prezent dla Babci i Dziadka fot. materiały prasowe

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Te dwa następujące po sobie święta, sprawiają, że zastanawiamy się co sprezentować naszym najstarszym członkom rodziny. Oczywiście, że już sama pamięć i obecność w tym czasie będzie dla wielu z nich bardzo miła i wzruszająca, jednak warto, poza tym wręczyć naszym bliskim drobny podarunek. Poniżej prezentujemy kilka wybranych propozycji prezentów, które sprawdzą się doskonale by zaskoczyć najstarsze pokolenie w naszej rodzinie. Jeśli szukasz sprawdzonych pomysłów, koniecznie zapoznaj się z materiałem. Satysfakcja gwarantowana – zarówno Twoja jak i obdarowanych!

 

Kilka propozycji dla Babci i Dziadka

Na pierwszym miejscu klasyka – kubek. Ten praktyczny prezent – chociaż może wydawać się oklepany – sprawdza się zawsze i wszędzie. Kubek może być wykonany z ceramiki, porcelany, a nawet ze szkła. Pojemne i wyposażone w wygodne ucho pozwolą delektować się ulubioną herbatą i kawą każdego dnia. Możemy go spersonalizować dodając zabawne motywy lub wspólne zdjęcie z Dziadkami a także napis, który sprawi, że Seniorom zrobi się cieplej na sercu. Najczęściej wybieranym napisem jest: „Najlepszy dziadek na świecie”, „Dla wspaniałej babci”, „Ukochany Dziadek” czy „Kochana Babcia”. 

Sprawdź tutaj: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-babci

Na drugim miejscu – zestaw herbat, który doskonale uzupełnia prezent z miejsca pierwszego. Tutaj również możesz pokusić się o zestaw miodów czy konfitur do herbaty. Jeśli podoba Ci się ten pomysł, sprawdź zestawy prezentowe. Często można znaleźć piękne kubki wraz z dodatkami w komplecie.

Trzecie miejsce zajmuje ramka na zdjęcia! Tak, tak – to jest jeden z ulubionych prezentów Dziadków, bo przywołuje wspomnienia, które tak bardzo kochają. Ten prezent możesz dowolnie skomponować. Wystarczy, że wybierzesz idealnie pasującą ramkę i włożysz do środka piękne, wspólne zdjęcie. Możesz również pokusić się o dedykację z tyłu ramki. W ten sposób Twoi Dziadkowie nie tylko codziennie będą mogli zerkać na wasz wspólny obrazek, ale również wracać wspomnieniami do wspólnych momentów, kiedy tylko będą chcieli.

Z kolei, jeśli tych wspólnych kadrów jest więcej, zdecydowanie warto postawić na album. Szukając idealnego modelu zwróć uwagę by miał on możliwość umieszczenia komentarza przy zdjęciu. W ten sposób przypomnisz Dziadkom wspólny moment, gdzie dokładnie się wydarzył. Dodając datę, możesz ułożyć całą historię chronologicznie.

Czwarte miejsce to zdecydowanie książki – jeśli oczywiście Twoi dziadkowie lubią czytać. Jeśli Babcia lub Dziadek są fanami danego autora możesz zdecydować się na najnowszą propozycję w jego portfolio. Jeśli z kolei cała kolekcja stoi już dumnie na biblioteczce, poszukaj albumu dotyczącego twórczości autora. Jesteśmy pewni, że wywoła uśmiech na twarzy Twoich najbliższych.

Piąte miejsce przypada muzyce! Tu doskonale sprawdzi się płyta CD ulubionego wykonawcy albo koncert na DVD.

Sprawdź tutaj: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziadka

O czym warto pamiętać kupując prezent?

Pamiętaj każdorazowo by prezent był dopasowany do gustów Twoich dziadków. To co podoba się Tobie, niekoniecznie musi spełniać ich oczekiwania. Wybierając więc prezent kieruj się ich stylem i upodobaniami. Dodatkowo pamiętaj, że niezależnie czy kupisz drobny podarunek czy coś naprawdę wielkiego, najważniejsza jest pamięć i gest.

Miłego świętowania!

(materiał partnera)