Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Prezes Fundacji „Bona Fides” z Wągrowca z nagrodą Wawrzyna Pracy Organicznej im. Emilii Sczanieckiej

Zdjęcie aktualności Prezes Fundacji „Bona Fides” z Wągrowca z nagrodą  Wawrzyna Pracy Organicznej im. Emilii Sczanieckiej fot. Starostwo Powiatowe w Wągrowcu

W Sali Białej Bazaru Poznańskiego, na jubileuszowej Gali X Dni Pracy Organicznej i 30-lecia Stowarzyszenia Unia Wielkopolan, wągrowczanka, Prezes Fundacji Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Bona Fides" w Wągrowcu, Dagmara Kosińska, otrzymała wyjątkową nagrodę - Wawrzyna Pracy Organicznej im. Emilii Sczanieckiej. Laureatka nagrody jest również założycielką Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego OREW w Wągrowcu. Kandydaturę do tej nagrody zgłosił Starosta Powiatu wągrowieckiego, Tomasz Kranc.

Mówił Starosta Wągrowiecki, Tomasz Kranc.

Terapia psychologiczno-pedagogiczno-logopedyczna, zajęcia kulturalne, czy rehabilitacja, to codzienność Dagmary Kosińskiej. Dzięki Jej staraniom dzieci z różnymi niepełnosprawnościami i ich wieloma poziomami, mają szansę wdrażać się w świat edukacji, a ich rodzice mają możliwość na pewien rodzaj wspólnoty, która skutkuje wymianą doświadczeń oraz częstym wsparciem.

Dagmara Kosińska, na swoim profilu na FB, napisała: „nagrodę chciałabym zadedykować wszystkim cudownym i kochanym podopiecznym Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "BONA FIDES". Wszystko to dla Nich i dzięki Nim. Motywują do pracy, uczą pokory i cudownie obdarowują miłością".

(Alicja Tylkowska)