Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Rozegrano trzecią kolejkę rozgrywek cyklu siatkówki plażowej w gminie Janowiec Wielkopolski

Zdjęcie aktualności Rozegrano trzecią kolejkę rozgrywek cyklu siatkówki plażowej w gminie Janowiec Wielkopolski fot. WRFM

Trzecią kolejkę rozgrywek cyklu siatkówki plażowej w gminie Janowiec Wielkopolski wygrał mikst Magdalena Dzioba i Miłosz Świerczyński. Reprezentanci Chodzieży oraz Nowego Dworu zajęli także pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej. Zdobyli 20 punktów do generalki. Jagoda i Paweł Kozińscy (Witkowo) byli na drugiej pozycji z punktem straty. Żnińska dwójka Nikola Żeglarska/Robert Krynicki zajęła czwartą lokatę. Mikst gospodarzy Natalia i Piotr Walendowscy został sklasyfikowany na piątym miejscu. Tego dnia o zwycięstwo walczyło 13 par.

Organizatorzy prowadzą indywidualne klasyfikacje generalne. W grupie kobiet na czele znajduje się Magda Dzioba z Chodzieży, która uzbierała 55 punktów. Weronika Górska z Bydgoszczy traci do niej osiem oczek i tyleż samo Natalia Walendowska (Janowiec). Poza tymczasowym podium lokują się poznanianka Kamila Piątek oraz gospodynie Teresa Pietrzycka i Wiktoria Górska. Nikola Żeglarska (Żnin) jest dziewiąta. Lista rankingowa obejmuje 23 zawodniczki.

W gronie mężczyzn prowadzi Miłosz Świerczyński (Nowy Dwór) z taką samą liczbą oczek jak jego liderująca partnerka z Chodzieży. Pozostałe lokaty odpowiadają podanej klasyfikacji indywidualnej kobiet. W tej kategorii rywalizuje 24 siatkarzy.

(Cezary Kucharski)