Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Rozpoczął się nabór wniosków na granty dofinansowujące sportowe imprezy w regionie wielkopolski

Zdjęcie aktualności Rozpoczął się nabór wniosków na granty dofinansowujące sportowe imprezy w regionie wielkopolski fot. WRFM

Rozpoczął się nabór wniosków na granty dofinansowujące sportowe imprezy w regionie wielkopolski. Konkurs rozpisała komisja Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. To już kolejny etap, który tym razem bierze pod uwagę imprezy zaplanowane w czwartym kwartale bieżącego roku. Wnioski przyjmowane są do 23 września. Należy je wysyłać na adres mailowy: granty@wielkopolskizpn.pl.


Aktualne formularze zgłoszeniowe są gotowe do pobrania na stronie internetowej wielkopolskiego związku. Wyniki znane będą 30 września. Należy pamiętać, że pandemiczne obostrzenia nakazują przeprowadzanie zawodów w ściśle określonej formule.
Pomimo pandemii popularność grantów rośnie. Od początku roku komisja otrzymała do analizy 120 aplikacji. W tym etapie do wydania jest 10 tysięcy złotych. Zaplanowano przyznanie jednego grantu w wysokości czterech tysięcy oraz sześciu małych po tysiąc złotych.

Rozpoczęty w 2020 roku program grantowy Wielkopolskiego ZPN cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W III dotychczasowych edycjach komisja grantowa otrzymała do rozpatrzenia ponad 120 wniosków.

(Cezary Kucharski)