Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Rundę rewanżową zainaugurowały zespoły walczące w pilskiej klasie okręgowej

Zdjęcie aktualności Rundę rewanżową zainaugurowały zespoły walczące w pilskiej klasie okręgowej fot. WRFM

Rundę rewanżową zainaugurowały zespoły walczące w pilskiej klasie okręgowej. Lider po rundzie jesiennej, czyli Noteci Czarnków wygrał z wiceliderem Zjednoczonymi Kaczory 2:1.


Drobną niespodziankę sprawili piłkarze Polonii Chodzież. Pokonali na własnym boisku trzecią w tabeli Tarnovię Tarnówka 1:0. Gola zdobył Dawid Chmielnicki. Polonia awansowała na przedostatnie miejsce.
Sokół Damasławek podtrzymuje świetną passę z końcówki rundy jesiennej. Pojechał do Jastrowia i pokonał tamtejszą Polonię 2:1 po bramkach Kamila Juszczaka i Tomasza Błaszczyka. Piąty w ligowym rankingu Sokół Szamocin nie dał szans Stelli Białośliwie i wygrał z nią 3:0.  Szósta Unia Wapno pokonała Wenus Jędrzejewo 3:2. Bramki zdobyli Kamil Barkowski (2) oraz Łukasz Wiśniewski. Zwycięstwo powinno być okazalsze, gdyż rywal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Na 17 rozegranych spotkań wygrał zaledwie trzy.


Rywalem Kłosa Budzyń był nie najlepiej spisujący się w tym sezonie Włókniarz Okonek. Niżej notowany przeciwnik okazał się za silny i wygrał 3:1. Filip Czerwiński już w piątej minucie wyprowadził zespół z Budzynia na prowadzenie, którego nie udało się utrzymać.

(Cezary Kucharski)