Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Starosta wągrowiecki Tomasz Kranc został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Zdjęcie aktualności Starosta wągrowiecki Tomasz Kranc został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski fot. KPRP

Starosta wągrowiecki Tomasz Kranc został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Wyróżnienie odebrał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy. Miało to miejsce w poniedziałek, podczas obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego. Prezydent uhonorował tego dnia samorządowców za wybitne zasługi w działalności społecznej i samorządowej. Uroczystość odbyła się w Ogrodach Zewnętrznych Pałacu Prezydenckiego. 

Order Odrodzenia Polski został ustanowiony w 1921 r. nadawany jest za wybitne zasługi.

 

Podziękowania Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję za bardzo dużą ilość gratulacji w związku z wyróżnieniem mojej osoby przez Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Dziękuję za życzliwość, serdeczność i ciepłe słowa. Dziękując za gratulacje, dziękuję również wszystkim Mieszkańcom Powiatu Wągrowieckiego, ponieważ to wyróżnienie dla wszystkich Państwa. To wspólna praca na rzecz naszej małej ojczyzny, współpraca samorządów, gmin, sołectw i mieszkańców przyczyniła się do tego zaszczytnego wyróżnienia. Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski jest wyróżnieniem, nagrodą nie tylko dla mnie, ale dla całego Powiatu Wągrowieckiego.

Starosta Wągrowiecki

Tomasz Kranc

 

(opr. Maciej Januchowski)