Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Stowarzyszenie Moto Wągrowiec nie zorganizuje tradycyjnego zakończenia motocyklowego sezonu

Zdjęcie aktualności Stowarzyszenie Moto Wągrowiec nie zorganizuje tradycyjnego zakończenia motocyklowego sezonu fot. WRFM

Stowarzyszenie Moto Wągrowiec nie zorganizuje tradycyjnego zakończenia motocyklowego sezonu. Pandemia koronawirusa nie ustępuje, więc impreza byłaby zagrożeniem dla uczestników. Znalazła się jednak prywatna osoba, która dąży do spotkania fanów motoryzacji.


Zarząd stowarzyszenia przyjął jednoznaczne stanowisko jednak nieznany organizator już wystosował oficjalne pismo o udostępnienie płyty wągrowieckiego Rynku oraz Amfiteatru na spotkanie motocyklistów. Na łamach Portalu WRC informuje o tym Natalia Kuklińska, czyli dyrektor Miejskiego Domu Kultury. Dodając, że tajemnicza osoba zapewnia zachowanie wszelkich pandemicznych obostrzeń przewidzianych dla zgromadzeń publicznych.


Zaproszenie na imprezę już przewija się na internetowych stronach. Pierwszy etap spotkania motocyklistów ma się odbyć na Rynku. Później kawalkada przejedzie ulicami miasta i uczestnicy przeniosą się do Amfiteatru. Tam zaplanowano zabawę.
Czy impreza się odbędzie jeszcze nie wiadomo.

(Cezary Kucharski)