Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Trzecioligowcy Nielby Wągrowiec zagrali kolejny mecz kontrolny

Zdjęcie aktualności Trzecioligowcy Nielby Wągrowiec zagrali kolejny mecz kontrolny fot. WRFM

Trzecioligowcy Nielby Wągrowiec zagrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem ich rywalem była czwartoligowa Iskra Szydłowo, którą pokonali przeciwnika 3:2.

Klasa przeciwnika sprawiła, że nielbiści musieli sporo się namęczyć aby wgrać. Podopieczni Radosława Kołackiego i Przemysława Arendta zaczęli pojedynek dość niemrawo czego efektem była utrata dwóch goli. Pierwszego dla Iskry strzelił testowany zawodnik, a drugiego Łukasz Skwarek. Ta część spotkania mogła zakończyć się gorzej dla gospodarzy, czyli wągrowczan. Rywale nie wykorzystali rzutu karnego i dwóch stuprocentowych okazji do podwyższenia rezultatu.

Po przerwie role się odwróciły. Pierwsza bramka dla Nielby padła w sytuacji kiedy arbiter powinien przerwać wznowienie gry i cofnąć piłkę do czego się przyznał na Facebooku. Zdobył ją Krzysztof Wolkiewicz. Te na wagę remisu strzelił Mateusz Kaczor. Gola na wagę zwycięstwa zaaplikował przeciwnikom Jakub Kubiński.