Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

VII Regionalny Festiwal Polskiej Piosenki im. Ireny Jarockiej zbliża się wielkimi krokami

Zdjęcie aktualności VII Regionalny Festiwal Polskiej Piosenki im. Ireny Jarockiej zbliża  się wielkimi krokami fot. materiały prasowe

VII Regionalny Festiwal Polskiej Piosenki im. Ireny Jarockiej zbliża się wielkimi krokami. W tym roku Ireniada odbędzie się w sierpniu i przeprowadzona będzie w nieco innej formule.

Mówił Wojciech Rochowiak, Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Wapno.

Przedmiotem konkursu jest prezentacja wokalna polskiego utworu muzycznego Ireny Jarockiej z podkładem muzycznym - profesjonalnym lub z linią melodyczną - zgodnie z listą utworów, która zamieszczona jest w regulaminie. Z każdej z czterech kategorii zostanie wyłonionych po trzech laureatów, którzy otrzymają nagrody oraz zaprezentują ponownie utwór, który wykonywali podczas festiwalu.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: w.rochowiak@wp.pl oraz pod nr tel. 514 192 566.

Finał Festiwalu odbędzie się 21 sierpnia o 16.00 w Srebrnej Górze, na placu przy dawnej szkole. Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Wapno.

Patronat medialny nad konkursem sprawuje Wasze Radio.

(Alicja Tylkowska)