Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W czwartej lidze grupie kujawsko-pomorskiej grają drużyny z Mogilna, Pakości oraz Inowrocławia

Zdjęcie aktualności W czwartej lidze grupie kujawsko-pomorskiej grają drużyny z Mogilna, Pakości oraz Inowrocławia fot. WRFM

W czwartej lidze grupie kujawsko-pomorskiej grają drużyny z Mogilna, Pakości oraz Inowrocławia. Spisują się całkiem nieźle. Pogoń Mogilno zajmuje drugie miejsce. Ma trzy punkty straty do Unii Janikowo. Notecianka Pakość jest ósma. Zgromadziła dwa oczka mniej od siódmego Pomorzanina Toruń. Cuiavia Inowrocław jest na 11 pozycji.


W pierwszej kolejce rundy wiosennej zespół z Mogilna pokonał Wisłę Nowe 3:2, a w drugiej Polonię Bydgoszcz 4:3. Patryk Perliński strzelił trzy bramki, a Jay Jaskólski dwie.  Notecianka Pakość zremisowała z Legią Chełmża oraz Chełminianką Chełmno. Obydwa spotkania zakończyły się remisem 2:2. Marcin Skonieczka zdobył dwa gole. Cuiavia Inowrocław przegrała z liderem 1:2. Bramkę w tym meczu strzelił Patryk Wiśniewski. Ze Spartą Brodnica drużyna z Inowrocławia wygrała 1:0.


Noteć Łabiszyn oraz Szubinianka Szubin walczą w kujawsko-pomorskiej klasie okręgowej. Piłkarze z Łabiszyna plasują się na czwartej pozycji i tracą do Goplanii Inowrocław cztery punkty. Szubinianka jest 12 z punktem straty do wyprzedzającego ją zespołu.
Na inaugurację rundy rewanżowej Noteć uległa Zdrojowi Ciechocinek 0:1, a Szubinianka przegrała z Goplanią 0:4. W drugim meczu wiosny zespól z Łabiszyna zremisował z Wisłą Dobrzyń 2:2. Gole strzelili Mateusz Gryglewicz i Paweł Witwicki. Szubinianka doznała drugiej porażki. Tym razem z Piastem Złotniki Kujawskie 0:3.

(Cezary Kucharski)