Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W „ekstraklasie” Wągrowieckiej Ligi Mistrzów po zakończeniu trzeciej kolejki prowadzi WFM Wągrowiec

Zdjęcie aktualności W „ekstraklasie” Wągrowieckiej Ligi Mistrzów po zakończeniu trzeciej kolejki prowadzi WFM Wągrowiec fot. Pixabay

W „ekstraklasie” Wągrowieckiej Ligi Mistrzów po zakończeniu trzeciej kolejki prowadzi WFM Wągrowiec. Wygrał ze Zrywem Rudnicze. MTC Gapiński po remisie z AT Starówka traci dwa oczka. Trzecie jest Agaricos, które rozbiło Pressing aż 5:0.


W drugiej lidze lideruje Hooligans Wągrowiec z kompletem zwycięstw. Pokonało zdecydowanie Oldboys. Best Auto Żelice awansowało na drugą pozycję pokonując Iskrę Runowo. Ewergrande uległo Pilexowi i spadło na trzecie miejsce.
Karbus Kopanina prowadzi w trzeciej grupie. Wygrał ze Sportingiem i ma komplet punktów. Forestagri pokonało Miążę 3:0, dlatego jest drugie. Sporting zajmuje trzecie miejsce.


W gronie najlepszych pierwszoligowych strzelców są Błażej Kowalski z dziewięcioma golami w dorobku, Dawid Spychała i Hubert Nitka mają po cztery.


W grupie drugoligowców Adrian Ciemny strzelił siedem bramek, Patryk Kirszke sześć, a Karol Zarzeczny pięć.
W trzeciej lidze rej wodzi Krystian Wilk z sześcioma golami na koncie. Kacper Olszewski i Tomasz Lewandowski zdobyli po pięć.


Wyniki:
I liga: WFM - Zryw 2:1 Equipe - Pałuki Seniorzy 3:3, Agaricos - Pressing 5:0, MTC Gapiński - AT Starówka 2:2.
II liga: Pilex - Evergrande 7:6, Hooligans - Oldboys 5:1, Pałuki Juniorzy - Polinova 1:5, Iskra - Best Auto 1:3.
III liga: Karbus - Sporting 5:1, Forestagri - Miąża 3:0, Patriot - AC Galaktikos 11:2.

(Cezary Kucharski)