Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W Gołańczy odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne

Zdjęcie aktualności W Gołańczy odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne fot. WRFM

Gołańcz nie bez powodu szczyci się organizowaniem uroczystych spotkań noworocznych. Rok rocznie w hali sportowej przy Zespole Szkół im. Karola Libelta goszczą osoby zaproszone przez lokalny samorząd. Wśród nich przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych, ościennych gmin oraz mieszkańcy. Bezpłatne wejściówki zawsze czekają na chętnych w miejscowej bibliotece, gdyż ilość miejsc była ograniczona. Tam też znajduje się regulamin konkursu oraz kuponu do głosowania.


W noworocznym konkursie, jak co roku do rozlosowania przygotowano trzy nagrody. Główną jak zwykle był telewizor, który trafił do rąk Olgi Knop. Szczęście dopisało również jej mężowi Andrzejowi Knopowi. Wrócił do domu ze Smartfonem. Tablet stał się własnością Maksymiliana Grygla. Wszyscy są mieszkańcami Gołańczy. Tegoroczny konkurs przeznaczony był wyjątkowo dla mieszkańców miasta i gminy.


Gadżety promocyjne gołanieckiego samorządu wylosowali: Oliwia Grzechowiak, Andrzej Szmania, Arkadiusz Duszyński, Wojciech Kemnitz, Halina Kelm.


Spotkanie odbywało się w rytm muzycznego występu akordeonistów „Bayan Brothers" z repertuarem „Światowa muzyka”. Wystąpił także Krzysztof Koniarek oraz miejscowa grupa Beaty Przybylskiej „Studio BiT”.

(Maciej Januchowski)