Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W Kobylcu odbyły się mistrzostwa powiatu wągrowieckiego w sztafetowych biegach przełajowych

Zdjęcie aktualności W Kobylcu odbyły się mistrzostwa powiatu wągrowieckiego w sztafetowych biegach przełajowych fot. WRFM

W Kobylcu odbyły się mistrzostwa powiatu wągrowieckiego w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wągrowcu wygrały w grupie dwunastolatek i młodszej. W najlepszej trójce znalazły się jeszcze ekipy z Mieściska oraz wągrowieckiej „Dwójki”. Wśród chłopców triumfowali reprezentanci szkoły w Mieścisku. Wyprzedzili odpowiednio wągrowieckie podstawówki „Czwórkę” i „Trójkę”.


W rywalizacji trzynasto i czternastoletnich drużyn ponownie wygrały dziewczęta Andrzeja Mendlika, czyli „Trójka”. Dwa zespoły z podstawówki numer dwa uplasowały się na kolejnych stopniach podium. Chłopcy z Wapna wygrali swoją kategorię wyprzedzając kolegów z Mieściska oraz wągrowiecką „Czwórkę”.


Spośród reprezentacji szkół ponadpodstawowych złote medale trafiły do rąk dziewcząt z Zespołu Szkół nr 2 w Wagrowcu. Licealistki z Klasztornej są srebrnymi medalistkami, a brązowymi ich koleżanki z Kcyńskiej. W grupie chłopców mistrzami są uczniowie Zespołu Szkół nr 1 przy ulicy Kcyńskiej. Wyprzedzili biegaczy z Kościuszki oraz gołanieckich.

(Cezary Kucharski)