Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W Wągrowcu nie będzie jarmarku, ale odbędzie się świąteczny bazarek

Zdjęcie aktualności W Wągrowcu nie będzie jarmarku, ale odbędzie się świąteczny bazarek fot. UM Wągrowiec

W związku z sytuacją epidemiczną władze Wągrowca zdecydowały o odwołaniu tegorocznej edycji jarmarku świątecznego, który miał się odbywać od 18 do 20 grudnia na wągrowieckim Rynku. Jednak nie oznacza to, że akcentów świątecznych nie będzie. Zostanie zorganizowany bazarek.

- Będzie to wydarzenie o charakterze handlowym. Na płycie Rynku zostaną rozlokowane pawilony handlowe oddalone od siebie w przepisowych odległościach, w wielu miejscach staną też stacje dezynfekcyjne. W ten sposób umożliwimy mieszkańcom miasta zakup m.in. świątecznych ozdób, przysmaków czy prezentów. Dzięki decyzji burmistrza, który chce wesprzeć kupców w tym trudnym dla nich czasie, w tym roku handlujący zostaną zwolnieni z opłat za wynajmowane stoiska – mówi organizator Bazarku Natalia Kuklińska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

Bazarek Świąteczny odbędzie się od 18 do 20 grudnia: w piątek 18 grudnia w godzinach od 17:00 do 20:00, w sobotę 19 grudnia od godziny 11:00 do 20:00 oraz w niedzielę 20 grudnia od godziny 11:00 do 16:00.