Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W Wągrowcu ruszyła dystrybucja maseczek dla mieszkańców

Zdjęcie aktualności W Wągrowcu ruszyła dystrybucja maseczek dla mieszkańców fot. WRFM

Urząd Miejski w Wągrowcu zakupił kolejnych kilka tysięcy maseczek ochronnych do wielokrotnego użytku. Trafią one bezpłatnie, bezpośrednio do zainteresowanych ich otrzymaniem mieszkańców. Dystrybucja maseczek rozpoczęła się w piątek i potrwa do wyczerpania zapasów.

- Chcemy w ten sposób pomóc wągrowczanom w złagodzeniu skutków rządowych nakazów. Będziemy dostarczać je bezpłatnie wszystkim osobom, które się do nas zgłoszą – mówi burmistrz Jarosław Berendt. 

Aby otrzymać maseczkę należy skontaktować się z wągrowieckim magistratem telefonicznie lub mailowo. Maseczkę można zamówić dzwoniąc lub wysyłając SMSa z imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania pod numer  603 203 366. Z kolei wysyłając wiadomość e-mail na adres maseczki@wagrowiec.eu należy podać adres i numer telefonu. 

Wcześniej zakupione przez Urząd Miejski Maseczki trafiły m.in. do wągrowieckiego szpitala, Komendy Powiatowej Policji, Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej, Pożarnej, miejskich instytucji, niepublicznych podmiotów medycznych świadczących opiekę zdrowotną, instytucji bankowych i jednostek samorządowych.

(Maciej Januchowski)