Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Wągrowiec. Samobójca powiesił się w markecie

Zdjęcie aktualności Wągrowiec. Samobójca powiesił się w markecie fot. WRFM

Do dwóch prób samobójczych doszło w środę w Wągrowcu. Niestety, jedna z nich miała tragiczne skutki.


Ogromny szok przeżyła wczoraj przypadkowa osoba, która przed godziną 20.00 weszła do toalety w wągrowieckim markecie Kaufland. Natrafiła tam na ciało mężczyzny, który odebrał sobie życie przez powieszenie na klamce.


Mimo że natychmiast wezwano służby, to mężczyzny nie udało się już uratować. W związku z tym tragicznym zdarzeniem sklep został zamknięty.

- Chciałam zrobić zakupy, ale policjant powiedział mi, że niestety sklep jest zamknięty, bo mają zdarzenie – tłumaczy nam pani Maja, która wczoraj wieczorem odwiedziła ten sklep.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna, który popełnił samobójstwo to Adam K., znany policji wągrowiecki bezdomny. Informacje te potwierdza nam Dominik Zieliński z wągrowieckiej policji. 

To był wczoraj drugi tego typu przypadek w Wągrowcu. Około godziny 16.00 w mieszkaniu przy ulicy Jeżyka strażacy natrafili na ciało kobiety. Była nieprzytomna, ale oddychała. Trafiła do szpitala. Dzień wcześniej do swoich bliskich wysłała pożegnalnego smsa. Na szczęście w tym przypadku pomoc przyszła na czas.

(Krzysztof Czapul)