Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Wągrowiecki magistrat ma nowego kierownika  Referatu Planowania Przestrzennego

Zdjęcie aktualności Wągrowiecki magistrat ma nowego kierownika  Referatu Planowania Przestrzennego  fot. UM Wągrowiec

Wągrowiecki magistrat ma nowego kierownika  Referatu Planowania Przestrzennego. Został nim jego dotychczasowy pracownik Wojciech Cibail.

Ukończył on w 2018 roku studia inżynierskie na kierunku gospodarka przestrzenna na Wydziale Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W trakcie studiów zdobył doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim w firmie Auria Solutions Poland sp z o. o. w Swarzędzu. Po ukończeniu studiów inżynierskich rozpoczął pracę w Urzędzie Gminy w Wągrowcu. Od 2019 roku został zatrudniony na stanowisku specjalisty ds. planowania przestrzennego w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu.

Nowy kierownik został wybrany w ramach postępowania konkursowego przeprowadzonego przez Urząd Miejski w Wągrowcu. Do jego zadań należeć będzie m.in. nadzorowanie prowadzenia procedur związanych z miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego i studium uwarunkowań, opracowywania ocen zmian w zagospodarowaniu przestrzennym czy prowadzenia spraw dotyczących opłat jednorazowych i roszczeń finansowych wynikających z ustaleń planu miejscowego. Ponadto prowadzić będzie także prace w zakresie ochrony krajobrazu oraz wydawał decyzje o warunkach zabudowy i o ustaleniu lokalizacji celu publicznego. Wojciech Cibail rozpocznie pracę 1 lutego.

(UM Wagrowiec, opr. Maciej Januchowski)