Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Wbrew obawom mamy stuprocentową pewność, że Nielba Wągrowiec zagra w trzeciej lidze piłki nożnej

Zdjęcie aktualności Wbrew obawom mamy stuprocentową pewność, że Nielba Wągrowiec zagra w trzeciej lidze piłki nożnej fot. Pixabay

Wbrew obawom mamy stuprocentową pewność, że Nielba Wągrowiec zagra w trzeciej lidze piłki nożnej. Po fenomenalnym sezonie władze miasta, klub oraz sponsorzy doszli do porozumienia. W grupie sponsorskiej znalazł się Ryszard Kołacki, szef firmy Merx Polska, który oficjalnie powrócił w tej roli.


W tej chwili nie wiadomo, czy dojdzie do rewolucyjnych zmian w seniorskim składzie. Jak zapewnił w rozmowie z Waszym Radiem FM Radosław Kołacki, czyli na 99 procent szkoleniowiec trzecioligowców ewentualne wzmocnienia nie zmienią szkieletu drużyny. Jeżeli do nich dojdzie, to nie będzie ich dużo. Zespół uzupełni, co najwyżej dwóch lub trzech zawodników. Wągrowczanie nadal stawiają na wychowanków i świetnie spisującą się młodzież. Ci piłkarze ciężko pracowali na awans.


Z informacji, które ukazały się na klubowej stronie internetowej wynika, że może dojść do zmian w zarządzie. Do rozpoczęcia kolejnego sezonu pozostało niewiele czasu. Inaugurację zaplanowano na początku sierpnia.

(Cezary Kucharski)