Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu ogłosił konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych

Zdjęcie aktualności Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu ogłosił konkurs ofert na  udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych fot. WRFM

Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu ogłosił konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych. Na tę chwilę personel lekarski zatrudniany jest na podstawie umów cywilno-prawnych i są to kontrakty na okresy dwu-trzyletnie. Normalną, standardową procedurą, po wygaśnięciu kontraktu, jest ogłaszanie postępowania konkursowego. Konkurs ofert obejmuje Oddział Wewnętrzny, a w najbliższym czasie takie postępowanie będzie również dotyczyło Oddziałów Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Oddziału Pediatrycznego.

Mówi dr Przemysław Bury, dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu.

Dla wągrowieckiej placówki jest to spore wyzwanie. Zarząd szpitala podejmuje wszelkie, możliwe kroki i działania, by tak, jak dotychczas, móc zapewnić poprawne funkcjonowanie wszystkich oddziałów we wszystkich zakresach, w ramach umowy z NFZ. Na ten moment wągrowiecki ZOZ planuje podjąć współpracę z dwoma lekarzami chorób wewnętrznych, dwoma anestezjologami, dwoma lekarzami medycyny ratunkowej oraz jednym pediatrą. Jeśli chodzi o personel pielęgniarski sytuacja wygląda znacznie lepiej.

Oferty dla Oddziału Wewnętrznego należy składać do 24.06. do godz. 10.00 w sekretariacie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej szpitala.

(Alicja Tylkowska)