Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zmiany w strukturach Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu

Zdjęcie aktualności Zmiany w strukturach Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu fot. WRFM

Zmiany w strukturach Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu. Nową organizację w jednostce wprowadza Maciej Kusz, czyli od niedawna komendant wągrowieckich policjantów.

Jak poinformowano na stronie komendy obowiązki na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego powierzone zostały nadkom. Łukaszowi Gulczyńskiemu. Policjant ten związany już był z Wydziałem Kryminalnym gdyż pełnił w nim funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału. Ostatnio pełnił funkcję Eksperta Zespołu Kadr i Szkolenia.

Obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego powierzone zostały mł. asp. Michałowi Kołodziejczukowi. Policjant z wydziałem związany jest od 2013 roku, jako funkcjonariusz dochodzeniowy prowadził postępowania w sprawach przestępczości gospodarczej, a od ponad dwóch lat zajmował się tą dziedziną jako funkcjonariusz operacyjny. 

Dotychczasowy Zastępca Naczelnika st. asp. Sebastian Ciszewski pełni obowiązki Eksperta Zespołu Kadr i Szkolenia. Dotychczasowy Naczelnik Wydziału asp. sztab. Tomasz Binarsch, od 1 maja pełni służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji Poznaniu.

(opr. M. Januchowski, źródło: KPP Wągrowiec)