Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Audycje



06:00 - 12:00 - poranek z Alicją Tylkowską
06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Maciej Januchowski
07:30 - Wiadomości Lokalne
08:25 - Trzy Bramy do Wiedzy - prowadzący: Alicja Tylkowska
08:30 - Wiadomości Lokalne
09:30 - Gość Dnia - prowadzący: Maciej Januchowski
10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana - felieton historyczny
11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:30 - Wiadomości Lokalne 
14:30 - Giełda Pracy - | audycję prowadzi: Maciej Januchowski
15:30 - Wiadomości Kulturalne 
16:30 - Wiadomości Lokalne 
17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Party Time - wieczór z Kubą Kosmatką 

06:00 - 12:00 - poranek z Alicją Tylkowską

06:30 - Giełda Pracy - prowadzący: Maciej Januchowski

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:25 - Trzy Bramy do Wiedzy - prowadzący: Alicja Tylkowska

08:30 - Wiadomości Lokalne

09:30 - Magazyn Filmowy - prowadzący: Maciej Januchowski

10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana - felieton historyczny

11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:00 - 18:00 - popołudnie z Wojtkiem Kuczyńskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

14:30 - Giełda Pracy - prowadzący: Maciej Januchowski

15:30 - Wiadomości Kulturalne

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Party Time - wieczór z Kubą Kosmatką 

06:00 - 12:00 - poranek z Alicją Tylkowską

06:30 - Giełda Pracy - prowadzący: Maciej Januchowski

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:25 - Trzy Bramy do Wiedzy - prowadzący: Alicja Tylkowska

08:30 - Wiadomości Lokalne

09:30 - Gość Dnia (powtórka z poniedziałku) - prowadzący: Maciej Januchowski

10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana - felieton historyczny

11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:00 - 18:00 - popołudnie z Wojtkiem Kuczyńskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

14:30 - Giełda Pracy - prowadzący: Maciej Januchowski

15:30 - Wiadomości Kulturalne

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Party Time - wieczór z Kubą Kosmatką 

06:00 - 12:00 - poranek z Alicją Tylkowską

06:30 - Giełda Pracy - prowadzący: Maciej Januchowski

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:25 - Trzy Bramy do Wiedzy - prowadzący: Alicja Tylkowska

08:30 - Wiadomości Lokalne

09:30 - Magazyn Filmowy - prowadzący: Maciej Januchowski

10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana - felieton historyczny

11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:00 - 18:00 - popołudnie z Wojtkiem Kuczyńskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

14:30 - Giełda Pracy - prowadzący: Maciej Januchowski

15:30 - Wiadomości Kulturalne

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Party Time - wieczór z Kubą Kosmatką 

06:00 - 12:00 - poranek z Alicją Tylkowską

06:30 - Giełda Pracy - prowadzący: Maciej Januchowski

07:30 - Wiadomości Lokalne

08:25 - Trzy Bramy do Wiedzy - prowadzący: Alicja Tylkowska

08:30 - Wiadomości Lokalne

09:30 - Magazyn Rolniczy - prowadzący: Maciej Januchowski

10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana - felieton historyczny

11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:00 - 18:00 - popołudnie z Wojtkiem Kuczyńskim

12:30 - Wiadomości Lokalne

14:30 - Giełda Pracy -  prowadzący: Maciej Januchowski

15:30 - Wiadomości Kulturalne

16:30 - Wiadomości Lokalne

17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Klubowy Piątek - wieczór z Kubą Kosmatką 

06:00 - 12:00 - Poranek z Iwoną Kwiatkowską

06:30 - Magazyn Rolniczy (powtórka) - prowadzący: Maciej Januchowski

07:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (poniedziałek)

08:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (wtorek)

09:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (środa)

10:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (czwartek)

11:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (piątek)

12:00 - 18:00 - Popołudnie z Wojtkiem Kuczyńskim

Powtórki programów:

12:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana (poniedziałek) - felieton historyczny

13:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana (wtorek)- felieton historyczny 

14:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana (środa) - felieton historyczny 

15:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana (czwartek) - felieton historyczny 

16:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana  (piątek) - felieton historyczny

18:00 - 00:00 - Sobotnia Prywatka - wieczór z Dariuszem Piekarskim

07:15 - Kwadrans z Dobrym Przesłaniem - magazyn religijny

07:30 - Muzyka dla Dzieci

13:00 - 16:00 - Niedzielna Pałucka Biesiada - prowadzący: Dariusz Piekarski

20:00 - Weekend z Dobrą Książką - prowadzący: Maciej Januchowski

21:00 - Scena Alternatywna - prowadzący: Kacper Bagrowski

22:00 - Księżycowe Planty - prowadzący: Alicja Tylkowska