Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Dziś rozpoczyna się trzydniowe świętowanie Imienin Wągrowca. Zapytaliśmy mieszkańców jak zapatrują się na wykonawców i czy wezmą udział w imprezach

Zdjęcie aktualności Dziś rozpoczyna się trzydniowe świętowanie Imienin Wągrowca. Zapytaliśmy mieszkańców jak zapatrują się na wykonawców i czy wezmą udział w imprezach fot. WRFM

Koncerty, występ stand-upera i mnóstwo dobrej zabawy - tak zapowiadają się Imieniny Miasta Wągrowca, które rozpoczną się już w najbliższy piątek, o 20.00 na Rynku występem znanego i lubianego zespołu Afromental, z Tomsonem i Baronem na czele. Następnego dnia, czyli w sobotę wieczorem, na scenie pojawi się komik i stand-uper, Adam Van Bendler, który, z pewnością, rozbawi widzów zebranych na płycie wągrowieckiego Rynku. Niedzielny wieczór zapowiada się równie gwiazdorsko, gdyż wystąpi zespół "Pączki w Tłuszczu", gdzie na wokalu występuje znany aktor, Tomasz Karolak.

Zapytaliśmy mieszkańców Wągrowca, czy wybierają się na Imieniny Miasta? Części osób nie odpowiadał zestaw artystów natomiast inni cieszyli się, że w Wągrowcu jednak coś się dzieje.

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny trzeba mieć jednak specjalne wejściówki, które można odebrać w kasie kina Miejskiego Domu Kultury. Obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z pandemią.

(Alicja Tylkowska)