Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Audycje



06:00 - 10:00 - Jeszcze młoda godzina/ prowadzący: Kuba Kosmatka
06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Maciej Januchowski
07:30 - Wiadomości Lokalne
08:30 - Wiadomości Lokalne
09:30 - Gość Waszego Radia 

10:00 - 14:00 - Pogodna pora dnia/ prowadzący: Krzysztof Marszewski
10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana/ felieton historyczny
11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:30 - Wiadomości Lokalne 

 

14:00 - 18:00 - Popołudniówka/ prowadzący: Wojciech Kuczyński

14:30 - Wiadomosci Lokalne

15:30 - Wiadomości Kulturalne 

16:30 - Wiadomości Lokalne 

17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Party Time

18:30 - Giełda Pracy

 

06:00 - 10:00 - Jeszcze młoda godzina/ prowadzący: Kuba Kosmatka
06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Maciej Januchowski
07:30 - Wiadomości Lokalne
08:30 - Wiadomości Lokalne
09:30 - Gość Waszego Radia 

10:00 - 14:00 - Pogodna pora dnia/ prowadzący: Krzysztof Marszewski
10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana/ felieton historyczny
11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:30 - Wiadomości Lokalne 

13:30 - Serwis informacyjny Starostwa Powiatowego w Wągrowcu

 

14:00 - 18:00 - Popołudniówka/ prowadzący: Wojciech Kuczyński

14:30 - Wiadomosci Lokalne

15:30 - Wiadomości Kulturalne 

16:00 - Lokalne wiadomosci sportowe/ prowadzący: Cezary Kucharski

16:30 - Wiadomości Lokalne 

17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Party Time

18:30 - Giełda Pracy

 

06:00 - 10:00 - Jeszcze młoda godzina/ prowadzący: Kuba Kosmatka
06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Maciej Januchowski
07:30 - Wiadomości Lokalne
08:30 - Wiadomości Lokalne
09:30 - Gość Waszego Radia 

10:00 - 14:00 - Pogodna pora dnia/ prowadzący: Krzysztof Marszewski
10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana/ felieton historyczny
11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:30 - Wiadomości Lokalne 

13:30 - Serwis informacyjny gminy Mogilno

 

14:00 - 18:00 - Popołudniówka/ prowadzący: Wojciech Kuczyński

14:30 - Wiadomosci Lokalne

15:30 - Wiadomości Kulturalne 

16:00 - Lokalne wiadomosci sportowe/ prowadzący: Cezary Kucharski

16:30 - Wiadomości Lokalne 

17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Party Time

18:30 - Giełda Pracy

 

06:00 - 10:00 - Jeszcze młoda godzina/ prowadzący: Kuba Kosmatka
06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Maciej Januchowski
07:30 - Wiadomości Lokalne
08:30 - Wiadomości Lokalne
09:30 - Gość Waszego Radia 

10:00 - 14:00 - Pogodna pora dnia/ prowadzący: Krzysztof Marszewski
10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana/ felieton historyczny
11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:30 - Wiadomości Lokalne 

13:30 - Serwis informacyjny gminy Rogowo

 

14:00 - 18:00 - Popołudniówka/ prowadzący: Wojciech Kuczyński

14:30 - Wiadomosci Lokalne

15:30 - Wiadomości Kulturalne 

16:00 - Lokalne wiadomosci sportowe/ prowadzący: Cezary Kucharski

16:30 - Wiadomości Lokalne 

17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Party Time

18:30 - Giełda Pracy

 

06:00 - 10:00 - Jeszcze młoda godzina/ prowadzący: Kuba Kosmatka
06:30 - Giełda Pracy/ prowadzący: Maciej Januchowski
07:30 - Wiadomości Lokalne
08:30 - Wiadomości Lokalne
09:30 - Gość Waszego Radia 

10:00 - 14:00 - Pogodna pora dnia/ prowadzący: Krzysztof Marszewski
10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana/ felieton historyczny
11:30 - Wiadomości Kulturalne

12:30 - Wiadomości Lokalne 

 

14:00 - 18:00 - Popołudniówka/ prowadzący: Wojciech Kuczyński

14:30 - Wiadomosci Lokalne

15:30 - Wiadomości Kulturalne 

16:00 - Lokalne wiadomosci sportowe/ prowadzący: Cezary Kucharski

16:30 - Wiadomości Lokalne 

17:30 - Wiadomości Lokalne

18:00 - 00:00 - Klubowy Piątek/ prowadzący: Kuba Kosmatka 

18:30 - Giełda Pracy

 

06:00 - 10:00 - Jeszcze Młoda Godzina / prowadzący: Wojciech Kuczyński

06:30 - Magazyn Rolniczy (powtórka)/ prowadzący: Maciej Januchowski

07:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (poniedziałek)

08:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (wtorek)

09:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (środa)

10:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (czwartek)

11:30 - Podsumowanie Wydarzeń z Tygodnia (piątek)

10:00 - 14:00 - Pogodna Pora Dnia/ prowadzący: Krzysztof Marszewski

14:00 - 18:00 - Popołudniówka/ prowadzący: Krzysztof Marszewski

 

18:00 - 23:00 - Sobotnia Prywatka z Waszym Radiem - wieczór z Dariuszem Piekarskim

 
23:00 - 24:00 - MIXER - audycja autorska Krzysztofa Marszewskiego
7:00 - Bankomat. Przegląd ekonomicznych wydarzeń tygodnia
 
8:00 - Kwadrans z Dobrym Przesłaniem - audycja religijna
 
8:15 - DJ Miki Gra - audycja dla dzieci
 
 
9:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana - felieton historyczny (powtórka)
 
10:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana - felieton historyczny (powtórka)
 
11:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana - felieton historyczny (powtórka)
 
12:30 - Mała Ojczyzna Słowem Malowana - felieton historyczny (powtórka)
 

13:00 - 16:00 - Niedzielna Pałucka Biesiada - prowadzący: Dariusz Piekarski

20:00 - Singiel też człowiek/ prowadzący: Krzysztof Marszewski

21:00 - Weekend z Dobrą Książką/ prowadzący: Maciej Januchowski

 

Error